  • Lenovo AVC DS09225R12H PWM számítógép hűtőventilátor használt
A ventilátor model száma: DS09225R12H
Állapot: használt
Méret: 90 X 90 X 25 mm
Tápfeszültség: 12V
Fordulatszáma: 1000-3800 rpm
Maximális zajszint: 12-33 dB
Tápegység csatlakozó típusa: 4 pin-es / Molex